Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry
Wstecz   Farmerama > Farmerama - gra > Aktualizacje i pomysły > Zmiany w grze
Pomoc Lista użytkowników Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Pokaż wyniki ankiety: Złote banany za misje na Bahamaramie zamiast gwiazdek.
Tak 593 93.24%
Nie 43 6.76%
Uczestników: 636. You may not vote on this poll

Odpowiedź

Opcje wątków Widok
Stary 30.09.2013, 21:03   #51
BA_Czerwona
Boardadmin

Awatar użytkownika BA_Czerwona

Zarejestrowany od: 11.01.2013
Domyślnie

Marta_Olas, właśnie do dyskusji jest ten dział.

>>Zapraszamy do ekipy<<

Gra Forum Eventy Płatności Regulamin Pomoc Techniczna Zgłoś naruszenie regulaminu KLIK

ZAWSZE dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza.
NIKT z ekipy nie poprosi Cię o HASŁO do Twojego konta. Nie daj się oszukać!
BA_Czerwona jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 30.09.2013, 21:07   #52
Marta_Olas
Żółtodziób

Zarejestrowany od: 14.09.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika ogi70 Pokaż post
Z przykrością muszę stwierdzić że to Ty kompletnie NIC nie rozumiesz.
Może mnie oświecisz i napiszesz ile to gwiazdek potrzeba do odkrycia np dyni, ile aby odblokować np krowy. Nie wypisuj bredni i nie porównuj gwiazdek do bananów.
Banany stworzono aby dać nam wybór, co i w jakiej kolejności chcemy odkryć,
Na farmie każda uprawa, zagroda, jest przypisana do danego poziomu i żadna ilość gwiazdek nie da nam dostępu do niej wcześniej niż po osiągnięciu poziomu do którego jest ona przypisana.
a kto tu mówi że jakieś uprawy bądź zwierzęta miałaś za gwiazdki.Pisałam że za gwiazdki odkryłaś leśną polanę i ogród ozdobny i wiele innych rzeczy takie jak urlop, więcej sąsiadów ,większy pojemnik na wodę i nawóz itd ale nie uprawy bądź zwierzęta Także czytaj uważniej moje posty
Marta_Olas jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 30.09.2013, 21:36   #53
-kangoo-
Maniak forum

Awatar użytkownika -kangoo-

Zarejestrowany od: 09.12.2011
Domyślnie

Nie. Wbrew pozorom złote banany nie tak trudno zdobyć

-kangoo- jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 30.09.2013, 22:43   #54
tkoivusaari001
Admirał forum

Awatar użytkownika tkoivusaari001

Zarejestrowany od: 13.02.2011
Domyślnie

Jesli ilosc bananow zostala by zmniejszona do 3szt.za poziom , a nie jak obecnie mamy 6 gwiazdek(chyba) w misjach i eventach to bym zaglosowala na TAK , co by niecierpliwym bylo latwiej.

To ze dla wielu z nas praca na wyspie przypominala sceny z Papilona to juz na chwile obecna inna bajka. Ale jaka radocha byla z nowego drzewka. A teraz to takie nijakie ,bezplciowe zadnej satysfakcji

TARG 40
tkoivusaari001 jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 01.10.2013, 05:38   #55
lukmiele
Młody forumowicz

Awatar użytkownika lukmiele

Zarejestrowany od: 26.04.2011
Domyślnie

Ciągle dokładają coś nowego na wyspę, za kosmiczną sumę bananów, a żeby uzbierać te 40 bananów na odblokowanie nowego pokoju a potem portu, to chyba z pół roku minie. Skoro zmienili wyspę i wprowadzili te banany, to niech dadzą jakąś możliwość ich zdobycia- nie tylko z a przejście poziomu. Jestem Na Tak.
Stary 01.10.2013, 09:10   #56
wiochenka
Maniak forum

Awatar użytkownika wiochenka

Zarejestrowany od: 23.11.2011
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika -mala159- Pokaż post
nio to jestesie w bledzie nie przegapilam zadnych faktow,wiochenka jestem dluzej niz Ty na tej farmie(Zarejestrowany od: 08.08.2011) ale to inna sprawa ,duzo czytam i sama na wlasnej skorze odczulam jak ciezko sie wbija poziomy na farmie i na wyspie ,dlatego uwazam ze zlote banany powinny byc tylko i wylacznie za przejscie lvl
Nie tylko przegapiasz fakty, ale także nie pamiętasz sama, co mówiłaś ale nie ważne. mnie głównie chodzi o to, że nie powinnaś lekce mówić o zdaniu innych. każdy ma prawo do swojego zdania i jego wypowiadania na forum. forum nie jest platformą jedynie słusznej partii.
wiochenka jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 01.10.2013, 13:03   #57
kika1110
Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 20.09.2010
Domyślnie

zgadzam się z Tobą WIOCHENKA. Pani mala159 sama chyba nie wie od kiedy jest w grze i podaje różne daty to po pierwsze a po drugie to jak sama napisała zrobiła w jeden dzień 12 poziomów na wyspie dzięki eventom zapomniała tylko dodać że mogła je zrobić bo wszystkie uprawy oprócz tych nowych i wszystkie zagrody miała a jak ma zrobić event ktoś kto niedawno otworzył wyspę i praktycznie każde drzewo i uprawę musi odblokować za banany? Na to już recepty nie dała.Zresztą nie tylko Ona bo inna z uczestniczek dyskusji doczytała się w mich postach rzeczy o których wogóle nie pisałam Więc każdy widzi i czyta to co chce zobaczyć i bardzo się boi żeby innym nie szło łatwiej niż jemu.Nie mogę tego zrozumieć to chyba jakaś narodowa przypadłośc
kika1110 jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 01.10.2013, 14:13   #58
ogi70
Weteran forum

Awatar użytkownika ogi70

Zarejestrowany od: 14.08.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika kika1110 Pokaż post
zgadzam się z Tobą WIOCHENKA. Pani mala159 sama chyba nie wie od kiedy jest w grze i podaje różne daty to po pierwsze a po drugie to jak sama napisała zrobiła w jeden dzień 12 poziomów na wyspie dzięki eventom zapomniała tylko dodać że mogła je zrobić bo wszystkie uprawy oprócz tych nowych i wszystkie zagrody miała a jak ma zrobić event ktoś kto niedawno otworzył wyspę i praktycznie każde drzewo i uprawę musi odblokować za banany? Na to już recepty nie dała.Zresztą nie tylko Ona bo inna z uczestniczek dyskusji doczytała się w mich postach rzeczy o których wogóle nie pisałam Więc każdy widzi i czyta to co chce zobaczyć i bardzo się boi żeby innym nie szło łatwiej niż jemu.Nie mogę tego zrozumieć to chyba jakaś narodowa przypadłośc
Jak ktoś nie potrafi odróżnić bananów od gwiazdek i twierdzi że gwiazdki są odpowiednikiem bananów to dyskusja z taką osoba w tym przypadku Tobą jest jałowa.

F 97 * B 259
D 5 * P 5 * K 5 * S 5 * A 5 * M 5
PDM 6425 (100%) * G 600 * ZB 83
Targ 12 * Nick: ogj70
ogi70 jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 01.10.2013, 14:18   #59
Lara
Żyjąca legenda forum

Awatar użytkownika Lara

Zarejestrowany od: 24.11.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika kika1110 Pokaż post
[...]Ja widzę że jesteś zarejestrowana od lutego 2013 więc coś tu się nie zgadza [...]
Data rejestracji na forum NIE JEST odpowiednikiem daty rejestracji w grze

jestem na nie... każdy na coś pracował X czasu nie po to by teraz ułatwiano "pod nowych"

NOWY SPOSÓB LOGOWANIA SIĘ DO FORUM, ŁĄCZNIE Z NOWYM OPROGRAMOWANIEM TO SYF
Lara jest offline   Odpowiedz cytatem
Stary 01.10.2013, 14:40   #60
kika1110
Raczkujący forumowicz

Zarejestrowany od: 20.09.2010
Domyślnie

Cytat:
Cytat użytkownika ogi70 Pokaż post
Jak ktoś nie potrafi odróżnić bananów od gwiazdek i twierdzi że gwiazdki są odpowiednikiem bananów to dyskusja z taką osoba w tym przypadku Tobą jest jałowa.
to może łaskawie mnie i nie tylko mnie oświecisz jaka jest różnica
kika1110 jest offline   Odpowiedz cytatem
Odpowiedź

Opcje wątków
Widok

Reguły forum